پشتیبانی آنلاین روبونیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش رباتیک در خانه – بهترین بسته آموزشی در کشور

آموزش رباتیک در خانه

یکی از دغدغه های داغ امروز والدین در سال‌های اخیر فرستادن بچه‌ها به کلاس‌های آموزشی و سرگرمی است که علاوه بر آموزش مهارت های جدید، اوقات خوشی را تجربه کنند.

آموزش رباتیک پیشرفته
آموزش رباتیک در خانه

یکی از پرطرفدارترین سرگرمی های علمی و بسیار ارزشمند آموزش رباتیک است، که جزو جدا نشدنی کودکان و نوجوانان میباشد. حال با توجه به شرایط اقتصادی یا عدم وجود موسسات معتبر برای شرکت در کلاس‌های رباتیک و  شیوع ویروس کرونا نیاز به آموزش رباتیک در خانه به شدت دیده میشود.

آموزش رباتیک در منزل را از کجا شروع کنیم؟

اولین پیشنیاز انجام فعالیت های رباتیک دسترسی به تجهیزات استاندارد آموزشی است که موسسه آموزش رباتیک روبونیچ بسته های متنوع آموزش رباتیک را با بهترین استاندارد و کیفیت برای کودکان و نوجوانان گروه سنی 5 الی 17 سال تولید و عرضه کرده است.

ویژگی اصلی بسته های آموزشی رباتیک موسسه آموزش رباتیک روبونیچ وجود فیلم های آموزشی با کیفیت و با جزئیات کاملی است که در بسته های روبونیچ تهیه شده است. شما با ویدیوهای آموزش رباتیک آکادمی آموزش رباتیک روبونیچ هیچ نیاز به شرکت در کلاس‌های حضوری ندارید بلکه تنها با مشاهده فیلم های آموزشی قادر خواهید بود تا رباتیک را در خانه به سادگی آموزش ببینید.

آموزش رباتیک پیشرفته
آموزش رباتیک در خانه از صفر تا صد

آیا ویدیوهای آموزش رباتیک روبونیچ برای یادگیری رباتیک فرزندم کافیست؟

بله، تمامی محصولات روبونیچ دارای فیلم های آموزشی رایگان همراه با محصول میباشد که یک کلاس درس رباتیک را به منزل شما میاورد. اما این نکته حائز اهمیت است که آموزش رباتیک در خانه یک مبحث کاملا جدا با شرکت در کلاس‌های حضوری است چرا که در کلاس‌های حضوری رباتیک بچه‌ها کار گروهی و شرکت در بحث و همکاری های تیمی را تجربه میکنند.

اگر فرزند شما پسر یا دختر آروم و گوشه گیری است، اگر خجالتی است یا شاید در بعضی از مهارت های اجتماعی ضعف دارد پیشنهاد ما شرکت در یک کلاس رباتیک در یک مجموعه با تجربه و هدفمند هست که علاوه بر بازی و سرگرمی کودکتان بتواند با گروه های سنی خود ارتباط برقرار کنند.

از کجا پکیج آموزش رباتیک در منزل را تهیه کنیم؟

شما میتونید با توجه به سن و خواسته فرزندتان از فروشگاه تخصصی آکادمی روبونیچ تخصصی ترین تولید کننده پک های آموزش رباتیک و الکترونیک پیشرفته ویژه گروه سنی 5 الی 17 سال تهیه کنید.

بسته آموزش رباتیک روبونیچ
آموزش رباتیک در خانه با فیلم آموزشی

آموزش رباتیک و الکترونیک از صفر تا صد – ترم یک

  • در ترم یک آموزش رباتیک الکترونیک ، دانش آموز ابتدا با ابزار و تجهیزات ساده مانند میز کار، پیچ گوشتی، پیچ و مهره، سیم رابط، لامپ، کلید، باتری و سوکت باتری آشنا می شود و مدارهای ساده را با استفاده از این قطعات می بندد.
  • یادگیری نماد هر قطعه و روش خواندن نقشه، از اولین مدار شروع شده و با یادگیری هر قطعه، با نماد آن در نقشه های الکترونیکی نیز آشنا می شود.
  • سپس دانش آموز قدم به قدم مکانیزم قطعات جدید مانند سنسورها، ترانزیستور، روش کار و نماد آن ها را آموزش می بیند و مدارها و ربات هوشمند از جمله ربات تعقیب آتش، مدار شب، مدار هشدار آتش و … را می سازد.
  • مهندسین با تجربه گروه آموزشی روبونیچ، از کمترین و ساده ترین قطعات الکترونیکی برای طراحی مدارها استفاده کرده اند تا دانش آموز از آموزش و ساخت مدارها خسته نشود و از این رو اکثر مدارها با استفاده از ۴ یا ۵ قطعه الکترونیکی طراحی شده اند.
  • در بسته تکمیلی ترم ۱ نیز قطعات، مدارها و ربات های  جدید قرار داده شده و دانش آموزانی که بسته آموزشی سطح ۱ را آموخته اند  می توانند با استفاده از فیلم آموزشی قطعات جدید را آموزش ببینند و مدارها و ربات های جدید را بسازند.
آموزش رباتیک پیشرفته
به مهارت های فرزندان خود اهمیت بدهید

فیلم ها و توضیحات  بسته آموزش رباتیک و الکترونیک ترم یک

فیلم های آموزشی :

در این بخش، فیلم هایی قرار داده شده است که دانش آموزان با استفاده از آن ها می توانند روش کار قطعات، مدارها و ربات های بسته آموزشی را آموزش دیده و آن ها را بسازند.

توضیحات تکمیلی :

این فیلم ها، تکمیل کننده  مطالب هر جلسه می باشند که نیاز است دانش آموز پس از دیدن فیلم آموزشی، این توضیحات را نیز مرور نماید.

  بیشتر بدانید :

فیلم های تهیه شده برای این قسمت، شامل مطالب سطح بالاتر از جمله معرفی کمیت های الکتریکی و واحدها، خواندن ظرفیت قطعات، برخی فرمول ها و … می باشد. این فیلم ها مناسب برای دانش آموزان متوسطه و دوره دوم ابتدایی که علاقه به روابط و اطلاعات بیشتری در زمینه الکترونیک و رباتیک دارند می باشد.

 

خودمونی آخر کلام

 

بسته آموزش رباتیک روبونیچ تفاوت های زیادی با بسته های دیگه داره

  • در کنار سرگرمی مبانی رباتیک پیشرفته و الکترونیک رو هم داره یاد میده در صورتی که بسته های مشابه بیشتر حالت بازی و سرگرمی دارن
  • یکی از ارزان ترین بسته های موجود در کشور هست
  • به جای ماهی دادن دست بچه ها داره ماهی گیری رو یادشون میده
  • روی آینده شغلی بچه هاتون با توجه به مهارت های الکترونیک تاثیر زیادی می زاره

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش رباتیک هم می تونید اقدام کنید و آینده رو به فرزندانتون هدیه بدهید . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه رباتیک هم این صفحه از ویکی پدیا رو ببینید.

 

 

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها