پشتیبانی آنلاین روبونیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اموزش رباتیک از مقدمات تا پیشرفته | مناسب 7 الی 17 سال

گروه رباتیک روبونیچ تلاش می‌کند تا خلا آموزش تخصصی رباتیک به نوجوانان را پر کند. در طول این سال‌ها که مباحث رباتیک در سطح جهان روز‌به‌روز بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. روبونیچ نیز براساس مسئولیت اجتماعی خود سعی کرده است تا استعدادهای این مرزوبوم در مسیر درست آموزش قرار گیرند. هزینه تولید و طراحی این دوره آموزش رباتیک با قیمت عرضه آن قابل مقایسه نیست.زیرا هدف ما در ابتدا فرصت‌سازی برای کسب مهارت دانش‌آموزان است تا در مسیر شغلی خود موفق باشند.

حداقل سن افراد برای استفاده از این ویدئوها (با کمک پدر یا مادر) 4 سال است . به علاوه تا سال‌های جوانی (17 سال) برای افراد مفید و جذاب است.  دقت کنید که این محصول حاوی قطعات رباتیک هم می باشد و صرفا ویدئو آموزشی ساختن ربات‌ها نیست. اگر تمایل به تهیه بسته های اموزش رباتیک دارید، لطفا به صفحه « فروشگاه روبونیچ » سربزنید.

سامانه دست رباتی سایه برای اموزش رباتیک
سامانه دست رباتی سایه

بهترین روش برای درک هرچه بیشتر مفاهیم Stem (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) در کنار اموزش رباتیک چیست؟

آموزش رباتیک به بچه‌ها اجازه می‌دهد با ساخت ربات و دست سازه های خواص درک درستی از مفاهیم پایه ای و اصلی Stem به صورت کاملا تجربی بدست بیاورند.

رباتیک شاخه ای از فناوری است که به ساخت، برنامه‌نویسی و طراحی ربات‌های مختلف می‌پردازد. شاید برای شما والدین عزیز تعریف بسیار پیچیده و فنی به نظر برسد .یا به سختی به کودکان اجازه دهیم تا از هر نوع کیت یا لوازم آموزش رباتیک استفاده کنند.

برخلاف تصور خیلی از والدین که رباتیک یک حرفه فنی و مختص به مهندسین است، کودکان ما با روش‌های مناسب و اصولی به خوبی می‌توانند در این مهارت حرفه ای شوند. ما با آموزش رباتیک باعث افزایش تمرکز و همچنین علاقه دانش‌آموزان به استفاده درست از تکنولوژی در دنیای واقعی خواهیم شد.

این وظیفه ماست تا نسل‌های آینده را با درک و تجربه این حرفه آشنا کنیم. پس چه بهتر که وقت را از دست ندیم.

 

  • تقویت هوش تصویری به واسطه ساخت
  • تقویت مهارت‌های حرکتی و جسمی
  • آشنایی با لوازم و ابزارآلات دنیای واقعی
  • سرگرمی مفید به همراه افزایش قدرت خلاقیت
  • آشنایی با مهارت‌های شغلی
  • افزایش تمرکز و دقت به واسطه پروسه ساخت
  • بهبود مهارت اجتماعی و کار گروهی
  • آموزش مهارت مدیریت و سخنوری ، ایده پردازی
  • افزایش مهارت ها در زمینه رباتیک
اموزش رباتیک
اموزش رباتیک پیشرفته در روبونیچ

ابتدای این دوره با شناخت سازه های درون بسته آموزشی  و همچنین نحوه ی صحیح اتصال سازه های پلاستیکی با پیچ و مهره آغاز میشود و پس از یادگیری مباحث ابتدایی دانش آموزان آماده ساخت مدار های ساده و کاربردی و برخی از ربات های هوشمند با قابلیت کنترل می شوند.

در صورت نیاز به اطلاعات تخصصی تر میتوانید مقاله رباتیک ویکی پدیا را مطالعه کنید .

اموزش رباتیک فرزندانتان را به روبونیچ بسپارید و آینده را به آنها هدیه دهید .