پشتیبانی آنلاین روبونیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اموزش رباتیک و سه نکته برای کودکان که نمیدانید.

 

 

ربات ها برای انجام کارهای ساده و پیچیده به طور خودکار طراحی شده اند . برخی از روبات ها می توانند شکل انسان نمایانه ای مانند Advanced Step in Innovative Mobility یا (ASIMO) ساخته شده توسط شرکت هوندا داشته باشند. برای رسیدن به سطح پیشرفته در زمینه رباتیک ابتدا باید دوره های اموزش رباتیک را بگذرانید .

دیگران شکل انسان نما ندارند و بیشتر به کاربردهای عملی تمرکز می کنند. همانطور که می دانید ، روبات ها همچنین می توانند یادگیری را در داخل کلاس تقویت کنند. آنها همچنین علاقه به علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات (STEM) را در بین کودکان افزایش می دهند.

ضرب المثل “تا کار نکنی یاد نمی گیری” در استفاده از رباتیک در آموزش کاربرد دارد. برنامه های خوب رباتیک برای کودکان به آنها این امکان را می دهد تا مهارتهایی که می توانند در دنیای واقعی استفاده کنند ، بیاموزند.

پک های آموزش رباتیک چه چیز هایی به کودکان شما اموزش می دهند ؟

تصویر دست روبات
تصویر دست روبات

برنامه های رباتیک مهارت ها و خلاقیت های حل مسئله را توسعه می دهند.

برنامه های رباتیک به دانش آموزان امکان می دهد تا نحوه کار را درک کنند. کودکان با استفاده از این کیت ها می توانند ماشین های ساده ای را کنار هم قرار دهند. آنها می توانند با تنظیم چراغ های کیت شروع به کار کنند .اموزش رباتیک را از مراحل اولیه و بسیار ساده شروع می کنند و به مونتاژ خود ربات بپردازند. کودکان همچنین می توانند مهارت های حل مسئله خود را هنگامی که در کنار هم قرار دادن ربات با مشکل روبرو می شوند ، توسعه دهند. آنها از این که در کنار هم قرار دادن ربات خود لذت خواهند برد . از این بابت انگیزه بیشتری برای ادامه کسب خواهند کرد. به همین دلیل فکر می کنیم یادگیری مبتنی بر مسئله در این دوره از آموزش پویا بسیار موثر است.

بعضی از کودکان ممکن است خواندن کتابچه های راهنمای همراه با کیت رباتیک را دوست نداشته باشند. یک کیت بصری می تواند این وضعیت را حل کند . زیرا این کیت ها به کودکان اجازه می دهد ربات را بر اساس قطعات موجود راه اندازی کنند. این کیت ها به کودکان این امکان را می دهند تا از تخیل خود برای اجازه دادن به ربات بیش از یک عمل استفاده کنند.

برنامه های اموزش رباتیک مهارت های برنامه نویسی رایانه را بهبود می بخشد.

برنامه های پیشرفته رباتیک به کودکان امکان می دهد تا برنامه های خود را برای ربات های خود بسازند و خلاقیت خود را در این زمینه پرورش دهند. برخی از کیت ها به کودکان نوپا تا پنج سالگی اجازه می دهند تا ربات های خود را بسازند. کودکان دبیرستانی از آنجا که تمایل دارند روی برنامه هایی با استفاده از رایانه کار کنند تمایل بیشتری به کار روی کیت های پیچیده تر رباتیک دارند.

كودكان در این سن دامنه توجه بیشتری دارند و در مورد عملیاتی كه برنامه یا كد آنها انجام می دهد می توانند راحت تر آگاهی پیدا کنند. آنها همچنین منتظر کار روی برنامه ها هستند. بسته های سطح پیشرفته همچنین دوره های کدنویسی متعددی را ارائه می دهند که به بچه ها امکان می دهد بازی های مختلفی را با استفاده از ربات های هوشمند ایجاد کنند. بچه ها با پیچیده تر شدن بازی ها مهارت های پیچیده تری پیدا می کنند.

رباتیک علوم و مفاهیم ریاضی را آموزش می دهد.

بسته های اموزش خوب رباتیک برای کودکان یادگیری علوم و ریاضیات را در داخل کلاس تسهیل می کند. پک های رباتیک مفاهیم علوم و ریاضیات را به دنیای واقعی متصل می کنند. کودکان با استفاده از کیت رباتیک نظریه های مختلف علمی را در کار مشاهده می کنند. این تئوری ها شامل استفاده از برق در تأمین انرژی ربات است. کودکان همچنین می توانند مفاهیم تنش و نیرو را هنگام انتخاب مواد به کار رفته در ربات درک کنند. مفاهیم ریاضی ساده و پیچیده نیز در حالی که ربات را می سازند نشان داده می شوند.

استفاده از برنامه های رباتیک در آموزش و پرورش محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، زیرا به کودکان اجازه می دهد از آن لذت ببرند در حالی که مهارت های بنیادی زیادی دارند. رباتیک در حال حاضر بخشی از برنامه درسی بسیاری از مدارس است زیرا یادگیری را در بین دانش آموزان تسهیل می کند.

اگر به دنبال روشی سرگرم کننده و جذاب برای آشنایی دانش آموزان خود با آموزش STEM هستید ، در مورد روبونیچ بیشتر بیاموزید و امروز آموزش STEM را با ربات های واقعی آغاز کنید.

 

 

چرا روبونیچ؟
دانشجویان روبونیچ می توانند با استفاده از آموزش گام به گام نحوه کد نویسی روبات های پیشرفته را بیاموزند.