با سلام خدمت همراهان همیشگی روبونیچ ، امیدوارم حال دلتون خوب خوب باشه . روبونیچ از آغاز سال 1400 طرح جدیدی رو ارائه میده که موسسه های مختلف و افراد بازاریاب میتونن با استفاده از اون برای خودشون به راحتی در خونه کسب درآمد کنند .

برای کسب درآمد از روبونیچ طبق مراحل زیر پیش بروید .

دریافت لینک

ابتدا کد معرف و یا لینک اشتراک گذاریتان را دریافت کنید. برای این کار میتونید با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید . همچنین می توانید فرم درخواست نمایندگی را پر کنید .

دعوت دوستان

سپس از دوستان خود دعوت کنید تا از طریق لینک اشتراک گذاری یا QR کد شما بسته های آموزش رباتیک رو خرید کنند

کسب درآمد

از هر خرید دوستانتان حق کمیسیون را به صورت لحظه ای و آنی دریافت کنید.

روبونیچ چه خدماتی به نمایندگان خود ارائه می‌کند؟

همکاری با شما برای ما باعث افتخار است و تلاش می‌کنیم در مسیر موفقیت همراه خوبی برای شما باشیم. بر این اساس تصمیم گرفتیم برای تمامی نمایندگان آموزشی دوره رایگان تدریس برگزار کنیم تا در صورتی که سابقه تدریس ندارید با شرکت در این دوره به یک مدرس عالی تبدیل شوید. همچنین برای نمایندگان بازاریابی طرح‌های رایگان گرافیکی در نظر گرفته‌ایم که طیف گسترده‌ای از تبلیغات از تراکت تا پست‌های اینستاگرامی را شامل می‌شود، بر این اساس هزینه اولیه شما کاهش چشمگیری خواهد یافت. نکته مهم این است که این همه ماجرا نیست، کلیه نمایندگان فروش و آموزش یک گواهینامه خاص و معتبر از سمت شرکت رباتیک روبونیچ دریافت خواهند کرد که می‌تواند اقد قرارداد با مراکز مختلف آموزشی و پژوهشی را تسهیل کند.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *