آموزش رباتیک کودکان در منزل به راحتی آب خوردن

آموزش رباتیک پیشرفته - ربات پروازی
آموزش رباتیک پیشرفته – آموزش ساخت ربات های پیشرفته

آموزش رباتیک کودکان دریچه ای به دنیای امروزی و مدرن است که کودکان ما با دنبال کردن این آموزش ها مهارت های عملی خود را پرورش خواهند داد و شرکت در کلاس‌های رباتیک کودکان میتواند زمینه خلاقیت آنها را فراهم و آنها را در مسیر درستی هدایت نماید. استفاده از ابزار واقعی به آن ها کمک خواهد کرد تا بتوانند در سنین دبستان کارهای عملی خود را شخصا و با تسلط کافی به بهترین شکل ممکن انجام دهند. بسشته آموزش رباتیک روبونیچ از آموزش ساخت یک ماشین رباتیک کوچک در خانه تا ربات های هوشمندی که با به کار گیری دانش برنامه نویسی  ساخته شده اند همراه کودکان شما خواهد بود .

آکادمی روبونیچ بهترین بسته های آموزش رباتیک را برای گروه سنی 7 الی 7 سال با توجه به نیازهای علمی و هیجان های لازم تهیه کرده است که در تمامی محصولات فیلم های آموزش رباتیک به صورت رایگان موجود است. این فیلم ها قابل دریافت از سایت می باشد و برای آموزش رایگان رباتیک می توانید چهار جلسه اول فیلم های اموزش رباتیک را نگاه کنید .

اگر شما والد، معلم و یا یک مدیر موسسه آموزشی هستید خواندن این مقاله را به شما اکیدا پیشنهاد میکنیم چون صاحب یک فرصت استثنایی برای تغییر سرنوشت فرزندان و دانش آموزانتان شده اید!

آموزش مهارتی رباتیک
آموزش رباتیک در خانه به راحتی آب خوردن

خرید بسته های آموزش رباتیک برای کودکان و نوجوانان

آکادمی روبونیچ طی چندسال تحقیق و پژوهش در سطح تولیدات کیت های آموزش رباتیک و رعایت نکات و علایق دانش آموزان سعی در تهیه بهترین بسته های آموز رباتیک برای خانواده ها و بچه های عزیز ایران زمین کرده است که در زیر به معرفی آنها میپردازیم.دقت داشته باشید که اگر آموزش رباتیک کودکان در خانه به خوبی پیگیری شود تضمین کننده آینده شغلی کودکان شما نیز خواهد بود .

آموزش الکترونیک مقدماتی ساخت مدارها و ربات ساده و هوشمند برای سنین پیش دبستانی به بالا

رباتیک پیش رفته

فیلم ها و توضیحات  بسته آموزش الکترونیک سطح یک

فیلم های آموزشی :

در این بخش، فیلم هایی قرار داده شده است که دانش آموزان با استفاده از آن ها می توانند روش کار قطعات، مدارها و ربات های بسته آموزشی را آموزش دیده و آن ها را بسازند.

توضیحات تکمیلی :

این فیلم ها، تکمیل کننده  مطالب هر جلسه می باشند که نیاز است دانش آموز پس از دیدن فیلم آموزشی، این توضیحات را نیز مرور نماید.

بیشتر بدانید :

فیلم های تهیه شده برای این قسمت، شامل مطالب سطح بالاتر از جمله معرفی کمیت های الکتریکی و واحدها، خواندن ظرفیت قطعات، برخی فرمول ها و … می باشد. این فیلم ها مناسب برای دانش آموزان متوسطه و دوره دوم ابتدایی که علاقه به روابط و اطلاعات بیشتری در زمینه الکترونیک و رباتیک دارند می باشد.